امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
تاریخ ایجاد در 29 دی 1395 نوشته شده توسط modir
ROOT» دسته: اخبار
نمایش از 29 دی 1395 بازدید: 464
پرینت

نگاهی به بازار امروز
چهار شنبه 29 دی ماه
ابتدای روز با توجه به افزایش قیمت فولاد گیلان شاهد رشد سریع قیمتهای ورق سیاه بودیم اما ضعف تقاضا اجازه ادامه روند رو به رشد را نداد و عملا در ادامه روز قیمتها توافقی گزارش شد. از دلایل دیگری که برای توقف رشد عنوان می شود، کاهش قابل توجه قیمت دلار در بازار ارز و ورود دوباره دلار به کانال 3800 تومان می باشد.

تحلیل بازار
در بازار جهانی روند رو به رشد در سنگ_آهن و کالاهای فولادی پیش از تعطیلات سال نوی چین و همین طور آغاز به کار ترامپ شاهد بودیم. با این حال این جهش ها با توجه به رکود حاضر افزایش متناسب با تحولات خارجی را در بازار داخل ایجاد نمی کند.
عوامل بسیاری برای جهت دهی به بازار جهانی در روزها و هفته های پیش رو وجود دارد با این حال در طی چند هفته آینده تحلیلگران بیشتر به رصد تحولات جهانی خواهند پرداخت چراکه با روی کار آمدن ترامپ و تیم اقتصادی او شرایط بسیار متفاوت خواهد بود. اما چنانچه پیشتر هم بیان شد در کنار تمام عوامل خارجی، رکود داخلی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بازار داخلی می باشد

 

حرکت بانک‌های آسیایی به سمت استخدام متخصصان فن‌آوری
 

 مؤسسات مالی و بانک‌های منطقه آسیا و اقیانوسیه در تلاش برای افزایش ارائه محصولات و ارتقاء سیستم‌های خود در سال جاری بیشتر به سوی استخدام متخصصان فن آوری حرکت خواهند کرد

 مطالعات نشان می‌دهد 40 درصد از مدیران خدمات مالی آسیا و اقیانوسیه به دنبال افزایش کارکنان خود در پست‌های مرتبط به فن آوری اطلاعات هستند.

 در عوض فقط 18 درصد از 380 مدیر مورد مطالعه در این تحقیق قصد افزایش شغل در بخش بانکداری را دارند و 29 درصد نیز به دنبال افزایش متخصصان بانکداری در بخش درآمدها و فروش سهام و تجارت هستند.

 راسل کاپ یکی از کارشناسان در این خصوص گفت: چهره بانکداری در حال تغییر است. در برهه‌ای از زمان به سر می‌بریم که بیشتر به سمت فن‌آوری، اتوماسیون و داده پیش می‌رویم تا بانکداران با سابقه.

 بانک‌های جهانی و منطقه‌ای مثل HSBC هولدینگز، استاندارد چارترزد و DBS هولدینگز برای کاهش هزینه‌ها و بهبود بازگشت سرمایه خود به شکل روز افزونی از فن آوری‌های مدرن استفاده می‌کنند تا خدمات بانکداری دیجیتال بیشتری ارائه دهند و سیستم‌های رگولاتوری و انطباق خود را به روز کنند.

آخرین به روز رسانی چهارشنبه, 29 دی 1395 09:47

بازدید های امروز

نمایش تعداد مطالب
749194